Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolika87

    csendes tag

    Sziasztok,

    A szülői házban a szobámban van egy tv box nélkül, csak koax kábel van bedugva. Pár héttel ezelőttig rendben jött még így néhány alapcsatorna digitálisan (M1, M2, M4, Duna, Dunaworld, meg mèg talán 2-3 csatorna, plusz rádiók). Ez tökéletesen kielégítette édesanyám igényeit, mikor fater meccset nézett, akkor ő itt meg tudta nézni a sorozatait.
    2 hete szombaton, a nagy vihar után jöttem haza, és minden digitálisan fogható csatorna helyén feketeség fogadott, gondoltam valami központi rumli lehet a vihar után.
    Most ismét itthon vagyok, próbáltam újrakerestetni a tévével a csatornákat a szokásos módon, de az eredmény nulla.
    Azon filózok, hogy előveszem holnap a pincéből a régi lepkeantennát, megnézni, hogy esetleg a vihar kinyírta-e a tévé antenna csatlakozóját vagy azzal bejön-e valami adás, de még ezelőtt szeretném megkérdezni, hogy esetleg a Vodafone küldött-e valami tájékoztatást/közleményt/füstjelet, vagy valakinek van-e infója, hogy megszűntették-e teljesen a tv box nélkül fogható csatornákat?
    Előre is köszi, ha valakinek van infója.

Új hozzászólás Aktív témák