Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • 300 megapixelnyi kamera érkezett a Samsungtól

    ma Az ISOCELL HP9 fő- és zoomkameraként is helytáll, a JN5 és GNJ árérzékeny mobilokba kerülhet.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeffo

    tag

    Érdeklődnék, asztali gépen böngészővel másnak megy a Vodafone TV oldal?
    Épp most lett volna időm visszanézni műsorokat, erre 7:30 körül az 1. sorozat epizód után a második indításakor egyből kidobott, amiről először azt hittem, a munkamenet lejárt, mert szokott ilyet pár naponta csinálni, de mégsem engedett vissza, és azóta folyton ezt a hibaüzenetet kapom:
    Nem sikerült a bejelentkezés. Kérjük, próbáld meg később! (WA122).
    Talán valami karbantartás lenne? Ha 10 óra után sem javul meg, felhívom a hibabejelentőt.
    Az utóbbi hetekben jól működött az oldal, sokkal stabilabb volt a lejátszás a régebbi állapothoz képest, de most ez kissé bosszantó, hogy amikor végre lenne időm hétvégén nézni, akkor meg nem működik, nem enged be az oldal. Kár, hogy nem néztem meg valahogy péntek este, de nagyon fáradt voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák