Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    válasz LouiS22 #121680 üzenetére

    Ez azért nem állja meg a helyét, mert az internet nagyobb része érintve van a google által.

    Pl. az összes oldal beszart, ami google statisztikát használ. Magyarul a portálok, híroldalak, blogok, hobbi oldalak egy jó része. Azért az, hogy telekomos céges teló personal hot spotjával tudtam szállást foglalni, elég durva. Ezt internet-szolgáltatásnak nevezni kissé túlzó. A világ lakosságának egy elég jelentős része bízza a gmailre a fontos dolgait. Az ettől való elvágás konkrétan gazdasági károkozás, banki ügyek, közműszámlák stb.

    Én nem szoktam fröcsögni, én is dolgozom eleget, mindenki hibázik. De amit a Voda művel a saját weboldalán, a számlázással, annak könyvelésével, beléptetéssel az szégyen. Érdekes, hetente 2x (nem vicc, nem túlzás, vannak pár hetes szünetek) hívnak az ajánlataikkal, hol rejtett, hol nem rejtett számról. Hallom, hogy Home Office-ban van a csaj, hátul sír a gyerek. Elmodnom 1000x, hogy nem, megfelel a jelenlegi csomag, hagyjanak békén. De akkor is kezdik pár hét múlva újra. A hibát kijavítani nem tudják, nem hívnak, nem keresnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák