Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz GoodSpeed #118827 üzenetére

    No most beszélek a 1270-tel. Mondták, hogy annyiért nem is tudnának szolgáltatni mind a DIGI, elmondtam, hogy a felmondás oka:
    1. A kínált névleges sebesség lefele irányba szinte sohasem volt meg, néha a garantált sem.
    2. A DIGI-nél stabilan megvan, NMHH mérődobozzal igazolva
    3. Már nincs szükségem korlátlan telefon szolgáltatásra
    4. A TV-nél mindegy, hogy DIGI vagy Vodafone.
    5. Optika van, elavult koax helyett
    6. Remek routereim vannak (ASUS RT-AC65P & ASUS RT-AX86S újabban), és nem emiatt nem volt meg a sebesség, hanem az ISP oldaláról.
    7. A Kínált sávszélesség lefele irányban a fele, felfele irányban tizenötöde a DIGI-ének, és 3100 Ft a DIGI-é magában...

    Mondta, hogy a csomagom az egyébként 12500 Ft lenne :D Mondtam, hogy igen, ja... 1 évig annyit fizettem még meg nem jelent a DIGI Hajdúszoboszlón az utcában :D

    Azt is mondtam, hogy már március eleje óta bent van a lakásban a DIGI, és mielőtt beleugrottam volna a váltásba ezért majdnem 2 hónapig teszteltem.

    Most azt mondták 24 órán belül lesz kikapcsolva. Kötbérmentesen. Aztán postai úton kapok egy végszámlát. Postai úton kell leadnom a CB-t és a MediaCardot is.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák