Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gduck

    addikt

    válasz pjen #116864 üzenetére

    Bármelyik Enigma2-es box, amiben van CI (okosítható) vagy CI+ modulfogadó. Vagy van nem Enigma2-es box, de olyat meg nem érdemes venni. Enigma2 alatt bármit meg lehet csinálni, rettentő sok képességgel fel lehet ruházni a boxot ;)

    Nekem Amiko Viper Combo HDD HD-s van, az 30e Ft volt. Műholdas is, ha műholdról veszel fel valamit, kábelen bármi nézhető, ha kábelről veszel fel valamit, műholdról bármi nézhető. Ráadásul tud egyszerre felvenni kábelről és műholdról is. Ennek ez egyedüli hátránya, hogy CI okosított CI+-ra és ha benne van a Mediacard, akkor a kódolt adók kifogástalanul működnek, de a kódolatlan adók kockásodnak. Vicces...

    Sokaknak van Zgemma H9 Combo 4K-s, 40-50e körül volt az ára, de a chip hiány miatt leálltak a gyártásával :(

    A komolyabb és több tuneres CI+ modulfogadós (az előzőleg linkelt tuner engem is érdekelne, hogy hogy működik CI+ kártyával...) Enigma2-es boxok azért jóval drágábbak.

    #116864pjen: DIGIS boxos hozzászóláshoz írtam. Természetesen a kódolatlan adókkal amúgy semmi nem veszi fel a versenyt ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák