Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ban77di

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vodafonos otthoni netem van, régóta fennálló problémával. A gondom az, hogy sokszor van olyan hogy pár másodpercre/percre megakad a net. Nem teljesen, mintha az új kérések nem mennének ki ilyenkor. Például skype-on beszélgetek - ez megy folyamatosan nem szakad meg, közbe ha ftp-zek vagy böngészőbe megnyitok egy oldalt azok viszont leállnak teljesen. Ha nem használom a skype-ot akkor is szokott akadni a böngészés és ftp is. Netsebességgel nincs gond, ha megy akkor megy, sebességmérők se mutatnak rosszat.
    Vodafone-t nagy nehezen ha elérem nem jutok előbbre, hibát nem látnak. Volt kint szerelő is, akkor pont nem jött elő, azt látja megy minden értékek rendben.

    Gép modemmel van kábellel összekötve, így futtattam Pingplottert 0.5 másodperces intervallummal:

    Modemig 192.168.0.1 -ig PL% csomagvesztés 52,3% Ha wifi-n csatlakozok modemre akkor is hasonló eredményt kaptam.
    Ez azt jelenti hogy a modemnél akadnak el a kérések, lehet hogy a modemmel van probléma?

    Modem típusa: CH7465VF

    Ha Pingplotterbe átállítom intervallumot 2.5 másodpercre, akkor ugyanez a PL csak 3-4%

Új hozzászólás Aktív témák