Hirdetés

Aktív témák

  • Zoli0410

    csendes tag

    Sziasztok!
    Igaz még nagyon új vagyok a fórumon, így nem is okoskodásnak szánom, de végigolvasva a témát nem találtam konkrét utalást senkitől arra, hogy akár az elektromos hálózat is hibás lehet.
    Nekem az előző gépemmel voltak a topik címéhez hasonló élményeim.
    Egy 2500+ Barton, Gigabyte 7N400 pro2 lappal és Codegen 300 táp.
    Amikor elkezdtem telepíteni a Wint, már az elején fagyott, amikor felment akkor pedig elkezdett kiszámíthatatlanul restartolni, hol a Word, hol pedig játékok alatt!
    Először azt hittem Ram, vagy táp, de mivel a boltban ahol vettem letesztelték és nem találtak semmi hibát, így tanácstalan lettem :O
    Azt a tanácsot kaptam, hogy lehet a lakás földelésével van gond, hát néztem egy nagyot hiszen vadi új ház volt, ahol albiban laktam.
    Amikor a nyáron hazaköltöztettem a gépem az albiból, a probléma megszűnt :C !!!!!
    Így be kellett lássam, hogy a boltban valószínű nem mondtak olyan nagy hülyeséget.
    Én azon a véleményen vagyok, hogy minden újraindulás, VGA csíkozás stb., probléma felmerülésekor amikor már mindent kipróbáltál és csak a hajadat téped és a gépet ki b***od az ablakon, próbáld ki egy másik lakásban, vagy egy szünetmentessel!
    Nem biztos, hogy mindíg a gép a hibás

    Hát elég terjedelmesre sikerült az első hozzászólásom, de remélem segít valakinek valamit! :)

    Ne frissíts BIOS-t WIN alól SOHAAAA

Aktív témák