Hirdetés

Aktív témák

  • sai

    aktív tag

    Hi all!!
    nah az van hogy van jópár könyvtáram amin belül nem tudok létrehozni uj könyvtárt.. és egyre több ilyen van.. ha + nézem a tulajdonságokat akkor ott van hogy az a könyvtár irásvédet de nem tudom leszedni róla mert akkor a következöt irja ki. : Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor: D:*** (ide mindig csak ki ir valami file aminek egyébként semmi baja) A hozzáférés megtagadva.+ van 1 Trojan virusom is amit sehogy nem tudok leszedni.. virus irtó sem tudja letörölni csökkentett módban sem és ugy sem hogy 1másik gépbe teszem be a vinyot.
    van valakinek valami 5lete???
    ja ez a Virus a D: meghajtomon van a TeamSpeak ben KeyPress.dll file. (havernak is jelezte virus irto hogy az 1Trojan virus de neki simán letörölte a Norton Antivirus.nekem nem.. és mikor hozzá betettük a vinyomat akkor neki sem törölte le a vinyomról.

    [Szerkesztve]

  • sai

    aktív tag

    válasz sai #1 üzenetére

    senki nem tud help elni??? :O

    jah és tegnap még jobb dolgott csinált.
    ezek a könyvtárak amikbe nem lehet ujat létrehozni + voltak osztva.voltam lan on tegnap és levettem roluk a + osztást és amint levettem utána már be sem engedett a könyvtárakba.. (azt irta ki hogy hozzáférés megtagadva) ekkor már idegroham keringetett.. aztán fogtam és vissza akartam rakni a +osztást de ezt sem engedte ekkor valami olyasmit irt ki hogy hiba az attribútumoknak valami.. aztán csak okot tudtam nyomni.. +osztani nem osztotta meg de betudok lépni a könyvtárba.. de azon belül uj könyvtárat még mindig nem tudok csinálni..
    kezed nagyon ideges lenni...

    [Szerkesztve]

Aktív témák