Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kewixtv

    csendes tag

    Új hardverapro design-nal kapcsolatban:

    Mobilon nem szép az egész sőt..
    Desktopon menthető.

    Tippek:

    - Fejléc legyen egyszínű, de ez a csíkos valami szörnyű (olcsó hatás)
    - Logo cseréje ajánlott, mert így úgy tűnik mint egy olcsó vaterás oldal
    - Ez a sárga narancssárga "léc" kombó nem passzol. Legyen egy "fő" szín és ennyi. Tehát, ha narancs akkor legyen narancs.
    - Hirdetésfeladás legyen fejlécen, az egy fontos dolog. Tégy, hogy ezzel hasonlítani fog a jofogásra, de ott nagyon is jó helyen van. Meg legyen zöld, ne sárga (ha marad a gomb). Több okból jó a zöld szín. Figyelemfelhívó és "nyugtató". A sárgára ránézve inkább elkerüli az ember.
    - oldalsáv legyen 100px-el kisebb és a "center"nek nevezett valami pedig 100px nagyobb.
    - a list és az oldalsáv boxoknak lehetne box-shadow 0px 3px 6px rgba(0,0,0,0.27); és jóval kiemelkedőbb lesz minden.
    - Ha már "Flat" féle megoldás, akkor padding, padding padding. Tehát adatlapokon (termék), címnél például úgy beleolvad a háttérbe a cím, hogy rossz elolvasni, tehát biztos nem olvasná senki. Simán mehetne ott mindenre padding 15px hogy legalább a szélektől meg minden más tartalomtól távolabb legyen minden.

    stb

    egy példa, így már sokkal korrektebb szerintem.

  • kewixtv

    csendes tag

    válasz Parci #6163 üzenetére

    Teljesen jogos amit írsz. Én sem értek "jobban" hozzá, csak pár tippet adtam. Attól függetlenül rajtatok múlik mit módosítotok :)

Aktív témák