Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kymera

    senior tag

    Üdvözlök minden kedves fórumtársat.

    Bár az én véleményem nem igazán számít hiszen csak egy "tagocska" vagyok és nem vagyok az a cikk-írós , blogolós , tesztelős , szavazós , közösségépítős , topic-gyártós , rangra-hajtós fajta - így az oldal szemszögéből "értéktelen" egyén vagyok. Az más lapra tartozik hogy a magam 466 piros pontjával benne vagyok az országos top 10-ben így talán én is hozzájárultam egy kicsit az oldal látogatottságához .

    Ettől függetlenül véleményem nekem is van és meg szeretném osztani veletek.

    Az ismeretségi körömből (csupán kb 2500 fórumtag) gyakorlatilag mindenki "fázik" az új arculattól.

    - megértjük a fejlődés szükségességét
    - megértjük az anyagi orientáltságot és egyetértünk azzal hogy legyenek fizetős szolgáltatások
    - köszönjük szépen az üzemeltető csapatnak hogy fejlesztik és fenntartják az oldalt

    És most az észrevételek:
    - véleményem (ünk) szerint maradhatott volna szerkezetileg a régi oldal és ahhoz kellett volna az új funkciókat társítani (up-olás,fizetős up-olás,stb)
    - az oldalnak nem a fizetős részével van gondunk hanem a "Hello Kitty" -s arculatával .
    - a privátok jogkörének a módosítása (pontosabban az erre irányuló próbálkozás) nem igazán felel meg a jelenleg hatályban lévő jogszabályoknak.
    - természetesen az oldal tulajdonosa (ai) dönti (k) el hogy milyen legyen az oldal dizájn-ja de ha a látogatók 99%-a a nemtetszését fejezi ki akkor annak elég komoly jelzésértéke van ....

    További szép napot nektek.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

  • kymera

    senior tag

    válasz Chaser #742 üzenetére

    +1 :K

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

  • kymera

    senior tag

    válasz canniball #759 üzenetére

    canniball - Ha figyelmesen végigolvastad volna a hozzászólást akkor látod hogy olbaidhun kollégának nem a tesztelés hiánya a problémája hanem az opció hiánya hogy visszaállítsa a régi verziót (persze frissítve az új szolgáltatásokkal) :K

    marinea2-Nem is akarom visszakapni a pirosakat és nekem a jelenlegi rangom tökéletesen megfelel . De a régi PH-ért hajlandó lennék akár tagsági díjat is fizetni !

    :R

    [ Szerkesztve ]

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Aktív témák