Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Kalandor #5157 üzenetére

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem, tizenéve itt vagyok, az utóbbi pár évben főleg a hardveraprót látogatom napi rendszerességgel. Korábbam a jófogás oldalán vásároltam a boti trade kft től (kecskemetpc.hu) egy Samsung Galaxy Tab S 8.4 készüléket, ami nemrég kiderült, hogy a Telenor által le van tiltva, természetesen amikor vettem a hirdetésben még csak utalás sem volt a letiltásra csak sima wifis készüléket hirdettek és csodálkoztam is hogy LTE változat érkezett meg. hosszas utánajárás után kiderült, hogy a mobilinternetet nem fizették mellé, ezért tiltották le, nem lopott stb, százszor beszéltem a Telenorral ez ügyben soha nem lehet már visszakapcsolni, akármit is fizetnék be, de a készülék tulajdonjogán nincs vita az az enyém (sajnos). Maga a készülék hibátlan, de ezen hercehurca és rengeteg kellemetlenség bennem nagyon rossz emlékeket hagyott, ezért el szeretném adni. Két kérdés, mivel soha életemben nem vertem át senkit és nem is szándékozom a jövőben sem, tehát egyik, hogy jogszerűen meghirdethetem e a készüléket itt a hardveraprón? Ha igen, akkor milyen kitételeket jelenítsek meg, mjt írjak oda, hogy véletlenül se tévesszek meg senkit? Az árát eleve a béka s...e alá kalkulálom, sejtem, hogy normál árnak még a közelében sem kaphatok így érte. Előre is nagyon köszönöm, ha valaki válaszol :R

Aktív témák