Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz zoltan6 #2907 üzenetére

    Eddig leginkább csak amolyan szemlélő üzemmódban figyeltem, hogy mi fog kisülni ebből az új hardverapróból, gondoltam egy kis modernizálás ráfér, a fórummotor is többször átesett ilyesmin, ami eleinte furcsa meg szokatlan volt, de előbb-utóbb ugyanolyan "lakájossá" vált mint az előzőek, mert technikai újításokkal az arculat nem változott. Ezekkel az újításokkal viszont ez megváltozott, egyértelműen csökkent a "biodiverzitás", ami szerintem pont sikeressé tette a ph-et a konkurens hw portálokkal szemben, hogy nem csupán kisebb csoport "geek" belső körös nagyon szakmai tanyája vagy egy teljesen moderáció nélküli tag és hozzászólás hajhász oldal, hanem a szakmaiság kellő megőrzése mellett gyak. bárkit befogadott, aki kicsit is érdeklődött a számítástechnika iránt (na jó, ez lehet kicsit nyálas volt :DDD ).
    Igazából az a bajom, hogy az újítások számomra (meg még gondolom jónéhány tag számára) nem szimpatikus irányba haladnak, olybá tűnik, hogy a cél kommersz holmik gyors árucseréje, aki vagy ami kilóg ezalól az keressen más fórumot magának.

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Aktív témák