Hirdetés

Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    Minden rossz szándék nélkül kérdezem:

    - Miért van külön egy nagy böngészés meg egy marha nagy keresés menüpont is, ha mind a kettő szinte pontosan ugyanazt csinálja? Az egyetlen lényegi különbség köztük talán csak az, hogy a keresésnél felhasználót is meg lehet adni és arra keresni, míg böngészés esetén nem, de kábé itt kimerül a dolog. A keresés persze a további opciókra kattintva még bővül, de a böngészés így majdhogynem felesleges, igazából össze kellen vonni inkább őket. Az a 3 gomb (a Hirdetés feladással együtt) rengeteg helyet foglal, talán kettőt szebben is el lehetne pakolni és úgy a konkrét keresőmező picivel nagyobb is lehetne akár. (Valami ilyesmi - a minőségért bocs, nem volt kedvem szebben megrajzolni a dolgokat a jobb szélen, csak összeollóztam gyorsan; a lényeg így is látható.)

    - Miért van az, hogy apróhirdetéseknél maximum 1366x800 pixeles képet lehet feltölteni, de a galéria bélyegkép nézete a már feladott hirdetésnél egy 130x98-as méretű képecske? A kettő oldalaránya nem egyforma, így garantáltan torzulnak majd a mini képek és ezáltal csúfítják az oldalt.

    Egyébként nekem a színekkel sokakkal ellentétben semmi bajom nincs. Nem a legszebb, de 1-2 nap alatt megszokható, a réginél semmivel nem rosszabb, sőt, igazából ahhoz képest előrelépés is, csak ehhez kell pár nap, hogy belássa a többség. Az elrendezés viszont szerencsétlen szerintem, de azt hiszem már letárgyaltuk korábban, hogy ez valószínűleg marad és a képernyőjén mostantól kevesebb hirdetést lát egyszerre a user a szélesebb sávok miatt. Kár.
    Viszont a saját hirdetések adminisztrációjánál szuper lenne, ha nem csak 10 jelenhetne meg egyszerre. Eleve semmi értelme ezt így korlátozni, mert ha a jobb oldali sávon már van jópár kedvenc témaköröm felvéve, meg kilistázgatja a topikokat is, ahol hozzászóltam, akkor a 10 hirdetésem alatt csak teljesen fehét, üres hely van kilométereken keresztül a lap aljáig.

    UI: Bocs ha kritikus a hangvétel, én észre sem veszem és ilyen kiakasztó vagyok, de építőnek szántam, becsszó! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák