Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rekop

    Topikgazda

    Hát, a fanless-el azért eléggé leszűkíted a lehetőségeket. Viszont ha ez kiemelt fontosságú, akkor azt mondom próbáld meg az USW-24-PoE Gen2-t. És ki tudja, lehet megtetszik és később beruházol majd egy Unifi Gateway-re is. :D

    (#4102) szpeti40:
    Sajnos ebben így elég nehéz segíteni, ahogy szir3na is írta.
    Én az alábbi beállításokat használom 5G-re az AC lite-on: VHT80/Ch:36/Transmit power:High
    A közelben semmilyen más 5G hálózat nem látszik(családi házas övezetben vagyok)
    Négy darab wlan hálózat van létrehozva a különböző típusú klienseknek, ebből három WPA-PSK, és egy WPA-EAP-al ellátott, kettő külön vlan-ban. A Wireless network résznél minden beállítás defult-on van, leszámítva a vlan-t és a wpa módot. Captive portal-t nem használok.
    Megnéztem most az AppleTv-n is ami nagyjából 4 méterre van az AP-től, és két 10-es válaszfal van közöttük. A kapcsolati sebességek: [kép] És egy speedtest mérés: [kép]
    Természetesen nem akad a 4k-s film(ezt töltöttem le tesztre, mert egyébként nem nézek 4k-t: Bumblebee.2018.2160p.REMUX.UHD.BluRay.TrueHD.7.1.HEVC.HuN-No1)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

Új hozzászólás Aktív témák