Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz S e t h #9987 üzenetére

    most már csak a mutációs lehetőségek fognak határt szabni ennek a cuccnak, és ha rákóstol a gyerekekre még jobban, egy-két szervet megcsapkod a legtöbb userben, akit eltalál, akkor nem, nem fog.

    ha mégsem mutálódik már nagyot, hatnak az oltások, átmegy a lakosságon, akkor a helyére kerül és talán igen. sokan szeretnék, hogy visszatérjen, mindenki szeretné, még úgy is, hogy egyébként fenntarthatatlan.

    én fejben amúgy elég sok mindent elengedtem... aztán legfeljebb megmarad :DDD

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz S e t h #9987 üzenetére

    "a régi világ visszatér-e még valaha."

    szigorú magánvélemény:
    A brit mutáns elképesztően virulens és nyitunk. Legkésöbb egy hónapon belűl, max május végéig az ország nagyján át fog menni. Ez kombinálva az oltással elfogy a "tere".

    Sztem most a nagy kérdés, hogy aki átesett rajta, oltást kapott meddig védett és hogy a különböző mutációk (Dél Afrikai, Brazik, Indiai...) ellen mennyire védett. Mert ha nem akkor a brit mutáns után majd jön a brazil, majd az indiai, majd a ....

    Akármennyire is necces sztem EU/schengen vonalon nagyon meg kéne fontolni egy ausztrál, kínai... zárás félét. Necces de sokkal kevésbé fáj mint ami most van és lehet.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz S e t h #9987 üzenetére

    Szamomra ugy tunik, mintha "valaki" javitana folyamatosan a virus gyengesegeit. Nagyobb a fertozesi rataja, minden korosztalyra veszelyesebb, sot kifejezetten a tuskefeherje mutalodik, amire epulnek a vakcinak. Lehet hogy csak nagy szamok torvenye, es csak nincs szerencsenk, de az biztos hogy mire eljut a next gen. vakcina a nagy volumenben torteno gyartasig, mar le lesz maradva megint ket lepessel.

    A kapitalizmus, a globalizmus, az importtol valo nagy merteku fuggoseg inkompatibilis a pandemiakkal, mert nem teszi lehetove komolyabb karantenintezkedesek kello ideig valo alkalmazasat. Konnyen lehet hogy meg csak a jeghegy csucsat latjuk. A legjobb vedelem a minel nagyobb merteku onellatas, sajat vakcinagyartas es a bezarkozas, hatarok teljes lezarasa. A legnagyobb bajban a kulfoldi turizmustol erosen fuggo orszagok es agazatok lesznek, mert a termekeket lehet viszonylag biztonsagosan mozgatni, de az embereket nem.

    Remelem a vakcinak mellett a gyogyszeres kezelesben is vannak/lesznek elorelepesek, es nem csak a jelenlegi lorugas erossegu virusellenes gyogyszerek random kombinalasanal tartunk, amik gyakran legalabb akkora kart okoznak, amekkora hasznot.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák