Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Mr K #53229 üzenetére

    Megnéztem az összes napi kiadott adatot szeptember 7. - január 3.
    Pontosan a kiadott napi új esetek száma összesen: 448.592
    Közölt elhunytak a megadott időintervallum alatt: 9.360
    A kórházi ápoltak számából kiszámoltam azokat a változásokat, ami 100%-ban új kórházba került ember a halottakon felül: az 13.814
    Az 23.174 kórházba került covid ember, úgy, hogy az élve kikerültek helyére is még jöttek pontosan ugyanennyien, de nem tudjuk, hogy ők hányan vannak.
    Szóval hozzá jön annyi, amennyi közben kikerült élve, és a végén lehetne levonni belőle, akik már otthon meghaltak, ami valszeg igen csekély szám. (mert 9360-at kórházban meghaltnak vettem)

    Ezekből a valóban hivatalos számokból igen csak nagyságrendileg ott vagyunk.

    Igen, annyi, közel 36%. Miért mit hittél? Nem 50+% és nem is 10%.
    Ha nagyon rosszul vagy, és hívod a mentőt, akkor ezzel kell számolni. Ha lélegeztetőre vagy műtüdőre kerülsz, akkor már alig marad esélyed.

    A kórházba kerülés egy köztes pont a megbetegedés és a halál között. 100 fertőzött, beteg emberből függetlenül attól, hogy MO, Románia, Szlovákia, stb. 2 meghal.
    Akár a betegek 6%-át, akár a 12%-át, akár az 50+%-át teszik előtte kórházba.

    Nagyon fejlett országnál nagyon jó egészségi állapotú lakosokból, nagy arányú oltottból ki lehet jönni 100-ból 1-re.
    A világ átlag a 2 év alatt most 100-ból 2.

Új hozzászólás Aktív témák