Hirdetés

  • Steet Fighter 6 - Így harcol M. Bison

    gp Az új karakter érkezéséhez még nem kaptunk dátumot, valamikor a nyár folyamán kapjuk meg.

  • Ránézésre nem változik a Pixel Watch 3

    ma A legfrissebb renderek alapján ránézésre nem lehet majd megkülönböztetni a Pixel Watch 3-at az elődjétől.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt. Persze szokás szerint csak bonyodalmak után győz az igazság és érkezik el a happy end.

Új hozzászólás Aktív témák

  • csababarca

    őstag

    válasz Rison77 #21411 üzenetére

    hát nekem is jobban bejött volna, nagyobb áldozatok, komoly tétre menő harcok, nem ilyen bajos csajok háborúja cucc, amit ebből kihoztak.
    de már mindegy.

    nálam ezaz utolsó évad egy 5-6os értékelést kap, a sorozat így 9/10et, tehát a lost alatt egy fél pontszámmal. azt is szidják, de ott volt katarzis a végén nekem, megkönnyeztem többször is azt. ezt nem tudtam, mert kiszámítható kliséhalmaz lett a vége. (mindemellett a Lost zárása is egy wtf-mehh kategória, és jogos a savazás azért is)

    itt az utolsó résszel valamit kozmetikáztak, mármint igazából a 4-5. rész maitt más kifutása nem nagyon lehetett a sztorinak.
    engem az R-L=J teória zavar, ami bejött ugye, és baromira megható volt látni a visszaemlékezéseket, ahogy össze állt egy egésszé. nálam a sorozat top jelenetei között vannak. de végülis semmire nem futott ki, semmi értelme nem volt, a lényegi történéseken nem változtatott semmit.
    "csak" adott egy gyújtópontot Jon-Dany között, amit enélkül is le lehetett volna kommunikálni.
    szóval ez egy elbagatelizált vonal volt, sajnos.
    ez a legnagyobb szívfájdalmam.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák