Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz hummerdikk #5407 üzenetére

    Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve... Bár a samba lehetne gyorsabb, jelenleg 3,5-4 MB/sec de végülis én türelmes ember vagyok, és nem is szoktam 10GB számra letölteni semmit, hogy ne győzném azt átmásolni a gépre. Az én igényeimet maximálisan kielégíti, és e-mellett atomstabil, és nagyon megbízható! Azt hiszem, ezt többen is meg tudják erősíteni az itt jelenlévők közül, akik ASUS-ról váltottak TP-LINK-re. Bár, hogy azért haladjak is a korral valamit előre, már régebben tervbe van véve a cseréje egy RT-N16-ra, de egyelőre nincs rá keret, úgyhogy ez most még nem kerül sorra. Az általam használt Tomato USB Firmware is egy elég jól összerakott cucc, alapból benne a samba, ftp, printer sharing, qos, forgalom statisztika, stb... Ha bővebben érdekel, az aláírásomban lévő linken láthatsz róla screenshot-okat is. Szóval erre feltettem még 2 rtorrent-et, az egyiket én, a másikat a fiam használja. A kezelése lighttpd webszerveren keresztül, rutorrent-el történik. HTTP és FTP letöltésre pedig az ADOS van rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák