Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    válasz rbalint88 #9014 üzenetére

    Jelen.

    Nekem sajna nagyon rossz tapasztalatom van vele. Konkretan Dension volt nekem (kis kek doboz) nem mukodott jol egyutt a fejegyseggel. Olyan szinten nem, h 10-bol 2-3 alkalommal mukodott akkor sem mindig jol. Voltak gondok mappa beolvasassal, szamok kozott ugrassal.
    Kihangositokent jol mukodott, de a telefonrol zenelessel mar ugyszinten voltak gondok. Akadt, kimaradozott, ledobalt. ez csak azert volt furcsa mert volt, h kihangositva nyomtam a confcall-t es ott sosem volt gond.
    Visszavittem es kaptam ra egy beta FW-t jobb lett, de meg mindig messze volt a jotol.
    Igy vegul visszavettek es a penzt is visszakaptam csak az raszant idot buktam (igaz az nem volt keves...)
    A vicces az, h ismerek olyat akinek ugyszinten Dension van Toyotaba es Lexusba nekik nincs vele gondjuk. Lehet a Priust nem szerette vagy csak a mi P2-et... :U

    Igy vegul en szintet leptem es bekerult egy Alpine fejegyseg. Ja es annak ellenere, h nem tartom magam whitefulunek erossen ajanlom minden Prius tulajnak, h az elso ajtokban levo hangszorokat dobjak ki a francba (es hamar arra fele jarnak akkor az ajtot is szigeteltessek le) a vegeredmeny nagyon-nagyon mas lesz.
    Sajna a gyari hangszorokat azonnal kidobtam pedig megert volna egy fenykepet, h mikent is neznek ki.

    A szerelo a Duettben meg viccelodott is, h azert ilyen kicsi, h konyebb legyen ezzel is hozzajarulva a gazdasagosabb uzemelteteshez :DDD

  • theuprising

    tag

    válasz rbalint88 #9014 üzenetére

    Nekem 2007-es GS-ben Dension van, és rendszeresen pár percenként kicsit megakad a zenelejátszás bt-ről. Ez kicsit idegesítő, ami viszont nagyon: nem lehet beállítani rajta, hogy kizárólag a zenével foglalkozzon bt-n át, a telefonálást ne akarja, mert arra jó a gyári GS fejegység.
    Néztem ezt a wefát, de a GS kimondottan sehol nincs a támogatottak között, csak úgy oda van írva, hogy "Lexus".
    Majd ha beszereled írsz véleményt? Már csak azért is megérné váltanom Densionról, ha akadás mentesen megy a zene, persze ha betehető ez a GS-be.

Új hozzászólás Aktív témák