Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vukocska

    tag

    válasz Vigneau #912 üzenetére

    Csak a kormot, maszatot ne emlegessük

    Ma olyan szépídő volt hogy nem mentem melóba, inkább itthon takaritottam a sufnit.
    Ami ment ki a szemétre azt kitettem az udvarra.
    A jó idő előcsalogatta a füles barátomat is, és jött nem nekem segíteni (hátráltatni) a takrításban.
    Első lépésként beleszorult egy régi kályhacsőbe, csak a fara látszott ki.
    Jöhetet a mentőakció, nagy nehezen kiszabadítottam (pár száll nyuszi szőr volt az ára)
    Gyuszit kiszedtem a csőből, most jöhetet a koromtalnitás, először a porolással próbálkoztam de Gyuszinak nem tettszett, gondolom azt hitte verem. Nha elő az autóporszívó. Gyuszit kiporszívóztam :P
    Utána nem volt semmi gond vele, ameddig a szomszéd tacsi nem akart átjöni, kapott a nyúltól egy pofa simogatást (már sosem lesznek jóbarátok)
    Ez volt délelőtt.
    A délutáni program olajcsere a Ladában. Hogy ne kelljen ott lenni és flakonokat ne cserélgessek, tettem alá egy lavort, és abba engedtem ki a régi olajat. Amig kifojik addig rendet teszek az udvaron (elég sok kacat kikerült a suhniból)
    Majd vissza a garázs, lavor kocsi alól kiszed, és amig öntöm vissza az olajat a kocsiba,(nem figyeltem eléggé). Gyuszi a lavroba be. Jöhetet a fürdetés.
    Mosóteknő surolószeres melegviz kikészit, Gyuszit bele, de mivel nem csipi a vizet így amíg kimostam a buindáját le kellett kenyerezni egy nagy karalábé levéllel. Mosdás után jött a szárítás hajszárítóval, nha ezt nagyon élvezte.

    Most nézzük a Milan Barca meccset, úgy ahogy kell.
    Itt figyel mellettem és szotyizik, valamint öntöttem neki egy picit az alkoholmentes sörömből. :P

Új hozzászólás Aktív témák