Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Sziasztok!

    Crystalheart: érdekes nekik is a történelmük, eléggé más, mint a miénk.

    moonlight115: Köszi.
    "Az egyik barátnőm is dolgozott Japánban orvosként, jó pár évvel ezelőtt. "
    Orvosként dolgozott itt? Azt hogy csinálta? Kuktatóorvos ő is, vagy ösztöndíjas diákként járt erre?
    Nekem itt nem ismerik el a diplomámat, tehát hiába vagyok orvos, elvileg nem vizsgálhatok beteget, nem is érhetnék hozzájuk, ha klinikusként lennék itt.
    Nem tudom, hogy el lehet-e fogadtatni a képesítést, erre nem tudtak válaszolni, de mivel ők nem nagyon erőltetik a latint, elég meredek lehet a különbözeti vizsga, ha létezik.
    Eléggé gyorsan változnak a dolgok, meg az itt élők, a korábbi blogok alapján, de csak bizonyos téren. A legtöbb hagyomány, és szabály még megvan.

    vida14:
    "Littmannt, Kawe-t vagy Reistert célszerű beszerezni?"
    Nehéz kérdés, nekem Littmann van, és úgy gondolom, megérte. Igazából mindegy, ha hozzászoksz a sajátodhoz, onnantól nem gond. Littmann talán kicsit könnyebb, meg minőségre jobb, (a hozzá kapott ajándék vérnyomásmérő viszont kuka). Amikor nekem kellett választani (jó régen...), azt kérdezték, hogy milyen orvos akarok lenni. Mert, ha olyan, akinek napi szinten kell használni minden beteghez (pl. belgyógyász), akkor inkább Littman (sebésznek jó bármi. :) ). Szóval, milyen orvos akarsz lenni? :D

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák