Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    sajnos telkint nem tudtam megolni a mutatott modon.mert nem ment el olyan messzire a nyilam mint amilyen messze allt. es hiaba varazsoltam stud prayt de nem mozdult
    szal maradt a normal modszer . de viszont amikor lent voltam akkor volt olyan hogy megallt es nem tamadott ram abszolut es akkor sikerult lenyomni. a foboss elott meg elfelejtettem health potiont venni es 60 al indultam neki. de amikor mar a fele hpt leszedtem neki akkor lattam hogy cscak 30 health potionom van. de gondoltam meg sikerulhet. sajna 3X meghaltam nala de sikerult legyozni es a vegen maradt meg 10 potionom is. kaptam tole egy aranyos ijat. csak kar hogy mar nem fogom hasznalni. bar nem biztos hogy hasznalnam mert a mostanim az gyorsabban lo es ad azthiszem 1 skillt is. ez meg csak nagy sebzo health ado meg 15%esellyel nagyot sebzo . csak meg kellene 9 dex hogy tudjam hasznalni/kiprobalni de szerintem most abbahagyom ezt a karit.
    49. szintel zartam ezt a host. nem egy hatalmas szint. laccik hogy nem vagyok egy nagy kalandor :D

    csak azt nem tudom hogy egy kozelharci emberkevel hogy fogom ezt megolni.... meg egyszer sem probaltam/sikerult.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák