Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz torma1981 #107750 üzenetére

    :K
    :R

    majd holnap pontosan összesítem.
    meg azt is, hogy mennyi volt belőle a kis szorzós, 3-as kötéses, és a 3/4 2k-sból jövő.
    jobban örülnék, ha majdnem mind az előzőből jött volna, de sajnos pár 3/4-esből jövő 3-as kötés is kellett ehhez az eredményhez.

    ***

    egyébként nagyon nehéz.
    izzasztó.
    amikor össze van állítva egy 3-as kötés, legyen 2.2 eredővel, és talál az ember egy 1.15-öst még negyediknek. úgy szívesen hozzátenné. mert növelné az eredőt. és csak úgy... :D
    de az elvek tiltják. és akkor 2 lehetőség van. vagy csere valamelyikkel, vagy elvetem az újonnan jött eseményt.
    de hozzá nem rakom +-ban.

    ****
    ****

    ami kezd lassan megérni.
    ha gondosan válogatjuk, (nem ész nélkül, pusztán odds alapján), a kb. 1.13-1.45 közötti eseményeket, akkor megint csak kb. minden 7. fog elmenni belőlük.
    3-as kötésekben megjátszva nem kell nagy matek hozzá, hogy hozza a hasznot.
    pont úgy, mint ahogy viszi azoknál, akik 7-8-as kötésekbe rendezik őket...

    csak ezt hiába tapasztalja az ámbör györöke, megpakolja az 1.8*-osakat is néha, mert "érzi"... :DDD
    (lsd olaszok....) :D

    ***
    ***
    ***

    (#107753) GabN73

    látom, vágod a teniszt.
    honnan lehet leggyorsabban megtudni azt, hogy a papíros ajánlatban lévő versenyeken van-e super tiebreak.
    engem már többedszer ver le a víz, amikor az eredmények panelén nézem a meccs alakulását, és 1:1-nél nekiállnak stb-elni.
    mert ha tudom, hogy ez a forma van a tornán, nem is teszek tétet...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák