Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Shkiz0 #55924 üzenetére

    Kis elemzés is hozzá.

    A Newcastle nem épp egy bajnok csapat, de elnézve a mostani formáját az MU-nak, na meg hogy a BL meccs 1-1 lett, és kedden visszavágó, így lehet arra fognak koncentrálni, mivel a bajnokságban már édes mind1 mi lesz velük, a dobogó annyira van tőlük mint Makó Jeruzsálemhez, mint ahogy a kieséstől sem kell tartaniuk. Ha a hazai gárda jó napot fog ki simán jöhet, de ha nem akkor is inkább mondanék 1x-et mint sem vendég győzelmet.

    Talán a legneccesebb meccs a Bayern lesz. Nem sikerült fényesen a BL meccsük, annak ellenére hogy sokan azt várták lemossák már idegenben is az MU-t. Kicsit se vagyok nagyképű szerintem ha azt állítom, hogy teljesen pariba voltak a vörös ördögök és ne felejtsük el, hogy ha a kapuson sikerül átemelnie a labdát nekik akár még nyerhettek is volna.
    Hazai pályán valószínűleg simán továbbjutnak majd a BL-ben is, de én és több haverom is azon a véleményen van, hogy a Bayern idén sem fog tudni úgy bajnokságot befejezni, hogy veretlen maradjon. Bár az Augsburg elég gyengén szerepel, sőt mondhatni szarul, de a Bayernnak már mind1, maximum presztízs miatt hajtanak majd, és elméletileg egy B vagy C csapattal is képesek lehetnek akár több góllal is nyerni, de szerintem a kulcsjátékosok most nem fognak kapni annyi lehetőséget mint amúgy, és nem biztos hogy kockáztatnak egy sérülést, mert a BL-be ez megbosszulhatja még magát.
    Mint említettem is az elején, kevés az esély hogy ez jöjjön, de az ördög nem alszik, és hátha épp most történik csoda :)

    Grasshoppers meccshez sok hozzáfűzni valóm nincs igazából. Ha bajnokok akarnak lenni, akkor ezt és a többi meccsüket is kötelezően hozni kell. Ha nem jön közbe semmi akkor sima hazai lesz, de akár 1x-be is rakható.

    Atalanta utóbbi időben nagyon jó formát mutat, zsinórban hozzák a meccseket. Múltkor sikeresen ráéreztem 3.80-ért a sikerükre vendégként, már akkor megfogadtam hogy mind1 mennyi lesz az odds, és kivel játszanak rakni fogom őket legközelebb. A Sassuolo felkerült csapat, és itt nem nagyon megy nekik, most is a kieső zónában vannak, idegenbeli formájuk elég siralmas, otthon az Atalanta elég jó formát mutat szerintem jönni fog.

    Debrecen meccs mumus. Mert én személy szerint nem akartam tenni, de mivel mindenki 2-2 tippet adott ezért el kellett fogadjam ezt is. Félreértés ne legyen elnézve a Debrecen formáját simán jöhet, már a kezükben a bajnoki cím, ezt innen már nem hiszem hogy kieresztenék, de én élből ódzkodok a magyar focitól mert itt lehet bármi. (Volt már hogy pont a Debrecen vezetett a 88. percben 2-0-ra azt a vége 2-2 lett :D )
    A ligakupában találkoztak nemrég akkor 3-1-re a Debrecen nyert, a formákat elnézve most is hazai lesz, esetleg az 1x is vállalható ha valaki tenni akarná.

    Grödig megint egy necces meccs lesz. A Salzburg már gyakorlatilag bajnok, így mind1 nekik hogy nyernek e vagy sem. Ez talán meg is látszik rajtuk, mert az utóbbi 2 meccsüket nem sikerült hozniuk, vendégként kikaptak 3-0-ra a 3. helyen álló Austria Wien-től, majd otthon egy szerény 0-0-ás döntetlenre futotta hazai pályán a tök utolsó Innsbruck ellen (!).
    A Grödig nincs épp csúcsformában, de akár kis szerencsével ez is jöhet.

    Én személy szerint a 4/6 helyett egy 3/6-ot javasolnék, alaptéttel, esetleg neteseknek 10-50 FT-tal sorját.
    Aztán lehet a biztosra vett meccsek is elmennek, vagy akár mind a 6, de majd vasárnap este elválik :)

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák