Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prien

    addikt

    válasz mefistofeles #177542 üzenetére

    A régi Pro se volt piskóta, de ez az új inkább csak önszívatós oldalnak tűnik.

    A kevés is több a semminél.

  • yogibear

    addikt

    válasz mefistofeles #177542 üzenetére

    Nem tudom, hogy az új kinézetre átállásnál van-e a hiba, de a régiben, mikor kötelező lett az adatokat megadni, rengeteg emberke volt, aki sírt, hogy szar, nem fogadja el, meg a többi, aztán mindig kiderült, hogy ők bacták el... jellemzően vagy elütött egy betűt, vagy az anyja nevét írta el, de rengetegen képtelenek voltak a személyiről átmásolni karakter helyesen az adataikat:
    "de hát beírtam hogy születési hely Budapest és nem fogadja el"... persze, mert a születési hely az "Budapest 15." volt (például) és nem csak Budapest... eltelt pár óra, mire képes volt az emberünk karakterhelyesen másolni...

    Hogy nálad mi lehet a gond? Benne van a pakliban, hogy az új kinézetre átálláskor elbacarintottak valamit rendesen... simán lehet...
    Ha minden, de minden adatot karakter helyesen, hajszál pontosan, megadtál a személyidről és mégsem fogadja el, akkor telefonálj az üfsz-nek és kérj segítséget, adnak... és akkor kiderül, hogy te hibázol, vagy az ő rendszerük xar...

    Csak mert a beírt adatok alapján kérdezi le a rendszer, hogy ez a delikvens létező-e, nyilván van-e tartva, vagy sem... a Pró rendszere csak annyit kap vissza az adatnyilvántartótól, hogy igen, vagy nem... nem azt, hogy melyik adat nem stimmel... ezt sem fogták fel anno rengetegen...

    Na kb ezekre figyelj...
    Ha végképp nem megy az adatfrissítés, akkor, ahogy mondtam, telefon az üfsz-nek... anno a kötelezővé tett adatkiegészítéseknél is segítettek annak, akinek nem ment...

    Az a "missing data" vagy hasonló nekem a belépésnél, a jelszónál van ott narancssárgában, ha kiléptet stikában a rendszer és vissza akarok lépni, az rendszerhiba, hogy ott van az üzenet, mert engedi bevinni a jelszót és be is léptet, vagyis csak ott ragad vmiért... így lehet, hogy valami mást hiányol nálad...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák