Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eskimoka

    tag

    Hello mindenkinek!
    Ide lettem utasítva új topik nyitása után, így kérek mindenkit, hogy ha tud, segítsen...
    Arról szeretnék információt kapni a témában nálam jártasabbaktól (kb. mindenki), hogy lehetséges-e, érdemes-e 5.1-es hangfalszettet vásárolnom?
    A helyzet a következő: van egy laptopom(aminek valmi hülyeség matt szinte használhatatlan a kijelzője, de ez lényegtelen... ), amiről filmeket néznék, valószínűleg veszek egy jó nagy crt monitort olcsón, meg tv tunert és akkor a tv-t is azon lesem .Van rajta spdif kimenet (egyébként egy Fujitsu-Siemens Amilo Pa1538-ról van szó), leírás szerint 7.1-es hangot is tud. Első kérdésem az, hogy az spdif kimenet az nem más mint amibe simán beledugom a hangfalat?Aztán az érdekelne, hogy milyen módon tudok többcsatornás hangot átvinni egy hangfalszettre erről a notiról?Érdekelne, hogy milyen hangfalszettet érdemes most venni ami ebben az esetben jó szolgálatot tehet és jó ár/érték arányban van?Azoktól akik tv-tunerek terén otthon vannak, azt kérdezném, hogy a fent említett felálláshoz milyen cuccot érdemes venni, hogy szép legyen a képe meg ilyesmi, de hát tudjátok biztosan...(kábel tv-t néznék, sajna ahogy mélyebbre ástam a témában rájöttem, hogy fölösleges a DVB-T tuner, mert ugye az kábelhez nem jó...)
    Minden hozzászólást előre is köszönök!
    hopp egy kicsit hosszú lett

    Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

Új hozzászólás Aktív témák