Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DokiBaxxi

    őstag

    Egyet kell értenem az előttem szólókkal, nekem a Witcher 3 az eddigi legjobb játékom volt, és van egy olyan érzésem, hogy lesz is egy darabig. Egyszerűen ilyen érzelmi töltetű, gondosan kidolgozott, tökéletes játék nincs még egy a piacon. Minden egyes pillanatát élveztem a sztorinak, a karakterek jelleme, az atmoszféra, hogy még a legkisebb dolgokban is rengeteg a fantázia, illetve a kidolgozottság, egyszerűen fantasztikus. Én is azt hiszem a 2014-es vagy 2015-ös E3-on hallottam róla, rögtön láttam, hogy ez bizony jó játék lesz. Bevallom, kb. semmit se tudtam a Witcher világáról, a 2-vel játszottam kicsit, de akkoriban elég rossz gépem volt, nem is nagyon bírta. Mikor először kivittem a Witcher 3 storyját, nem is csináltam kb. mellékküldetéseket, kiindulva abból, hogy áhh, tuti itt is olyan unalmasak mint bármelyik másik open-world játékban... Hát, rá is ébredtem a tévedésemre, aminek az eredménye az volt, hogy még 2x kivittem a játékot, már jobban figyelve a mellékszálakra, kérdőjelekre, stb. Erősen gyanítom, hogy még1x legalább ki fogom vinni :D Aztán jött a Hearts of Stone, nem volt rossz, a főgonosz különösen tetszett, majd a Blood and Wine... Na hát ez a kiegészítő egyszerűen nagyon jól el lett találva, az egész terület, Toussaint, hogy bár háború nem érintette a vidéket, de ettől még ugyanolyan rossz, vagy rosszabb dolgok lapulnak a mélyben, elszaporodtak a szörnyek, stb. Nagyon tetszett a fő vonal, a vámpírok, különböző átkok, az emberek, witcherek és vámpírok közti folyamatosan hasonlígatás, úgymond. A sok humorért pedig extra pont a készítőknek :DD
    Nagy elismerés a CDPR-nek :R

    Más: jön a gwent, mint önálló játék!
    Remélem mobilra jön, már nagyon régóta erre várok, hogy csinálják már meg külön játékként :C

    [ Szerkesztve ]

    "-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

Új hozzászólás Aktív témák