Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz belaazallat #29028 üzenetére

    Nekem a Div1 (105 óra ) és Div2 (58 óra) is addig tetszett amíg a történetet csináltam és fejlődtem. Utána az "insták" 2-3x érdekesek voltak aztán az ismétlődés miatt unalmassá vált.

    A ki lőtt 2 milliót meg a most -csak írok egy értéket- 600k/sec-es dps meg egyéb számháború nem foglalkoztatott egy ilyen lövölde játéknál, mert ez a része szerintem gagyi... egy bármilyen más lövölde játékhoz képest ahol nem tudod növelni a hp-t, armor-t és a lövés erejét hanem minden fix és tényleg csak az ügyesség dönti el ki kit öl meg előbb.

    A PvP része nem tudom most hol tart és vannak-e csalók, de az a számháború ellenére is izgalmas tudott lenni, de ott látványosan és nagyon hamar úgy is lesz mindig egy nagyobb hal aki néhány lövésből sebez annyit mint amennyit te egy tárból.

    Összességében nem egy rossz játék és ha nem vág földhöz a 24 euró akkor vedd meg a fullos verziót. Mert jól néz ki, emészthető a történet és én imádtam hallgatni a Div1-ben is már a hangfelvételeket meg olvasgatni a történeteket ki-mit élt át és elképzelni ezt az egészet azért elég para. De ha csak valamit néha napján el akarsz indítani és x órát tolni akkor az alap is jó lehet. Aztán ha tetszik, akkor következő akcióban megveszed a kiegészítőt is.

    Nekem sajnos egy jó pár éve nem sok haverom játszik már gépen különböző okok miatt (család-gyerek és más prioritások vagy nincs is játékra alkalmas laptopja-gépe meg nem is akar). Akik meg még azért játszanak azok nem sok fantáziát láttak megint csak a számháború része miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Anonymus23

    veterán

    válasz belaazallat #29031 üzenetére

    Ha nem vág földhöz az ára, akkor mindenképpen a WONY verziót, bőven ad annyit hozzá, mint ami az ára, illetve nélküle kb csak egy 1/3 játék a Div2.
    Az Ultimate verzió ad még hozzá asszem 8 miniküldetést, amiket 1-2x letolsz, de leginkább gyorsutazási pontnak lehet használni, azokra viszont nagyon jók :DDD, ez nem feltétlenül szükséges.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák