Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Bird #12822 üzenetére

    Jelenleg én ott tartok, hogy 4 karakteren minden küldetés kész (talán a rejtett mellékküldetések nincsenek megcsinálva mindenhol), mind a 4 specializáció kimaxolva mindegyiken, most még a Shepherd commendation első fázisát csinálgatom (3/10 :DDD ), de a 25. szint nem cél egyáltalán.
    És most elfogyott, a többiekkel megyek be még játszani, mert fejlődni még talán lenne hova, de a rng loot miatt nagyon sok értelme nincs, egyedül a társaság ami jó egyedül, így a heti raidek lemennek, és játszok mellette másik játékokkal: Metro Exodus, Age of Empires 1 remastered, Hell Blade, jövő hónapban jön az ubis ingyenes 1 hónap, akkor a New Dawn a cél, xbox-on jön a Gear 5, arra ránézek, millió játék van még emellett, ha nem lenne társaság, akkor már abbahagytam volna, de az is igaz, hogy nagyon sokat segítettünk egymásnak a karakter húzásban stb. így jelentősen le lett rövidítve a karakterhúzásra szánt idő is...

    Az biztos, hogy az első DLC kb katasztrófa volt, azzal szerintem kifejezetten demoralizálták az egészet, talán nem véletlenül lett visszavonva/szüneteltetve, én is csak az egyik karakterrel "szenvedtem" végig az exo puskáért, amivel azóta sem lőttem egyszer sem...
    Egyedül alapanyag gyűjtésre és lootolni lett volna jó, de egyébként nulla.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák