Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    Akkor így két béta után gondoltam megírom a véleményem:
    -A grafika mintha szebb lenne,mint privátban,bár ez fps-en is meglátszik sajna :S
    -Sajnos azóta se javították,hogy 1x-e csak 1 itemet tudsz szétszedni.
    -Sajnos azóta is az van,ha kicsit is megmozdul eladás/szétszedés közben,ha az egér megmozdul abbahagyja.
    -Hiányoltam az alap karakterrel a craftolást(szó szerint 1-2 dolgot lehetett csak),és a skineket.
    -Kicsit gyengének tartom a saját égés effectet,illetve azt,hogy,még az 1ben max egzotik itemmel tudtál közben lőni,itt égés közben mindent tudsz csinálni.
    -Hiányoltam a vásárlást,sehol nem lehetett venni értelmes itemet.Még 1 bétában is volt mire gyúrni/gyüjteni.
    -A dz szinteknek semmi értelmük,még rugóként,is ha meghalsz,nem veszítesz semmit(bár csak tolvaj voltam)
    Nincs semmi ami miatt jobb,ha 2-es vagy 10es szintű voltál.Ládákat is nyithatsz 1es szinten.
    Most se volt sok az a 70 lopott kredit,ez később még úgyse fog érni valamit.
    -fps droppom is van,néha ki is lép dx12-ben.Hiába van minden akár alap órajelen.Bár húzott memóriával,kicsit több az fps drop talán.(bár még ma lemegy 1 memteszt,biztos ami-biztos)

    +Az item drop kicsit jobb lett,bár volt,hogy ammo-m elfogyott.
    Az AI érdekes,van,hogy ott állok előttük és semmi,van,hogy elbújik az ember kijönnek az ajtóból,és rögtön tudják hol vagy.
    A hangokkal is még van némi gond,van 1-2 skill bug, a szokásos,majd kiforr lassan-lassan.

    1 szó,mint 100,hozza az 1 felb@szom az agyam szintjét :C ,remélem a csíterek kevesebben lesznek,az miatt nem fáj majd az ember feje.
    Kicsit szokni kell,van jó pár dolog ami hiányzik 1ből,de ősszegésében,talán 1 jó játékot raknak le kis idő elteltével.Látszik foglalkoztak vele,és próbálták feldobni rendesen.
    De ez majd a "főétkezésnél derül ki, mennyire lesz finom" :)

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák