Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #833 üzenetére

    Napost... Hiába vannak társkereső oldalak, ha a kiszemelt cseszik visszaírni, vagy olyan igényeket támaszt, amit halandó ember képtelen teljesíteni....

    Személyes tapasztalat:
    Nekem az FB társkeresős szövegekbe ami a legjobban tetszik, az az, hogy a csaj/hölgy kiírja, hogy "írj rám"... de mégis, hogy a f###ba:F :U:DD ha nincs direkt chat gomb és csevegni csak egyezés esetén lehet :))

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #839 üzenetére

    viszonlyag elég sokan, mert "ingyenes", a badoo,tinder esetében csak egyezés esetén tudtok chatelni, ha valamelyik fél akar kezdeményezni egyezés nélkül,akkor csak prémium előfizetőként van lehetősége..itthon mondjuk a tinder nagyon drága, bár a badoo-t is annak tartom...megúgy mindegyiket...

    De amúgy nem is ez a baj... Szintén személyes tapasztalat: az esetek 99%ban, maguk az elvárások amiket a hölgyek támasztanak, a legnagyobb...sok pénz,luxus autó,luxus lakás,budy builder testalkat... a másik fő probléma pedig a kommunikáció, elvárják, hogy pali írjon elsőnek(rendben), de választ csesznek írni...
    ezek az elvárások olyanok, mintha egy párkapcsolat semmi másról nem szólna, csak a pénz,lakás,autó.

    ... sajnos a fél év alatt talán 40 nőből 0írt vissza, de még egy "👎" ilyet sem...

    a harmadik fő probléma, hogy a minél jobban korosodik valaki, annál nehezebb a pártalálati esély....

    de ezt lehetne végtelenségig ragozni

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #841 üzenetére

    hát,szerintem az elittárs nem az átlag vagy az alatti társkeresőkre van méretezve.

    igen, sok esetben a gyerek egyeseknél hátráltató tényező sajnos vagy azért mert van, vagy azért mert az egyik szeretne, a másik meg nem.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #843 üzenetére

    Úgy értem, hogy az összes társkereső oldal csak a pénzre megy,nem arra, hogy valóban segítsen a szingli embereknek társra találni... gondolok itt az úgynevezett prémium előfizetésre, ami ahhoz kell, hogy tudj levelezni... egyes oldalakon én rohadr drágának tartom... kíváncsiságból regisztráltam pár oldalra... az árak eléggé szórtak... 1 hónapos tagság kb.2500 ft-tól a csillagos ég(az még úgy ahogy kifizethető, de van ahol 5ezer meg 7ezer, szinte a semmiért)... a többi probléma, az elvárások/igények, az hogy sok esetben inaktív(mondjuk ennyiből az oldal üzemeltőket nem értem, hogybaki 3+ hónapja nem lépett be,azokat miért nem törlik(az egyik oldalon nagyon sok ilyen van)... ami még probléma, hogy(férfi szemmel nézve), valaki ír egy hölgynek levelet, és egy hét után sem jön válasz(az egyik oldal mutatja, hogy látta/nem látta), úgy hogy elolvasta az üzenetet...
    Ezzel az online társkereséssel a fő probléma az, hogy a kereslet és a kínálat nem keresztezi egymást túlságosan, és az elvárásaiból meg senki nem akar engedni...
    Számomra az is rejtély, hogy egy főiskolát végzett nő miért szabja meg igényként, hogy csak olyan férfival ismerkedik, aki szintén főiskolát végzett... a szakmunkás vagy érettségizett miért nem jó?
    Na meg mikor fénykép nélkül akarnak társatkeresni... De a legszebb, jelzi egy csaj/nő a férfi felé hogy tetszik, a férfinak is tetszik a csaj, viszonozza,a férfi ráír és semmi... akkor meg mi az any(....) pi(....)ért szivecskézett, ha ba(....)ik visszaírni... Tehát ezzel az online társkereséssel vannak gondok rendesen...
    De hát egy 30+-40+-os ember, hol máshol ismerkedjen... mert ennek a korosztálynak megszűntek az úgymond helyei a társadalomban... tinidisco-ba had ne kelljen...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #846 üzenetére

    Az, hogy egy oldal pénzt kér egy szolgáltatásért, teljesen rendben van.
    Rendben lenne, ha nem kérnék el az csillagos eget is pénzben...
    A pxxxm.hu 2500, ez még vállalható úgy ahogy...rxxxxvxxxl.hu 4500, szerintem ez azért sok...bxxxo.hu 6-7000,txxxr szintén, ami már túlzás én szerintem, bár a bxxxo-nál legalább van 1 napos,de a 700 is véleményem szerint sok...

    Elittársról, nevezetesen, hogy kamu accountok válaszolnak a tagoknak, ez már gusztustalan.
    Szerintem elképzelhető, hogy mindegyiken...

    Elvárásokkal kapcsolatban - szerintem teljesen normális, hogy egzisztenciában hasonlót keresünk magunk mellé. Ha én adok magamra, nem vagyok lepukkanva, talán is jogosan várom el, hogy a hölgy is hasonlóan figyeljen magára.
    Azzal még nincs is gond, de nem kimondottan erre gondoltam, nyersen fogalmazva példaként...,hogy egy csövesként felszedjen valaki egy barbi babát(bocsánat ha valakinek sértő)... Olyanokra gondolok, mint például végzettség mint kritérium,hogy legalább felsőfőkú főiskola vagy egyetem, mert hogy ő neki is az... ingóságok mint kritérium(luxus lakás, luxus autó mint minimum elvárás...sajnos olvastam ilyeneket)...Magasság...160centi magas csaj kiírta, hogy minimum 180centi legyen a férfi... a korhatár még megérthető, mint kritérium, ezt elfogadom...

    Amit írsz, hogy nem válaszolnak, lehet ezek a fent említett kamu (beépített, saját gyártású) accountok, hogy fenntartsák az oldal pörgős látszatát. Nem tudom az arányt, de ha mondjuk az accountok 70%-a kamu, akkor tényleg nem sok értelme van.
    Szó szerint semmi és még eztért fizetni prémium tagságot is! Az az igazán gusztustalan! Meg a másik, amit írtam szerintem, hogy a pxxxm.hu-n tele van olyan fiókkal ami 3+ hónapja nem lépett be, az ilyeneket azért törölni illene, ha ennyire inaktív, de ez még nem is annyira nagy baj, a másik a hölgyek/faszik hozzáállása... ha egyszer regisztrál valaki egy ilyen oldalra, az illem is úgy tartja, hogy az üzeneteket illene elolvasni, már ha valódi a fiók tulajdonosa.

    De összességében, se így, se úgy nem könnyű 30-40+ évesként a társkeresés...ezt el kell ismerni...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #847 üzenetére

    Erre én is kíváncsi lennék :U

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz donbig #845 üzenetére

    Én a fénykép vagy titkos fotós társkeresőkkel úgy vagyok, hogy az ilyen nem hiszem, hogy komolyan gondolja a társkeresést...nekem ez majdnem olyan, mint a rejtett számos hívás... Ha én megtisztelem annyival, hogy felvállalom az fejem, ennyi a minimum amit elvárhat a másiktól az ember ilyen tekintetben.

    Van aki nem születik randigurunak, nem tudják, hogy az első vagy második randin miről és mennyit szabad beszélgetni, nyilván az mindig kényes téma, mert hát az ember kíváncs, hogy miért ment a levesbe az előző kapcsolat, de ezt túlzásba sem szabad vinni...

    A legrosszabb tapasztalat, hogy a nők nagy része úgy kezd társkeresésbe, hogy az előzőt még nem dolgzta fel. Ez rohadtul nem etikus ezzel egyet érthetek...

    Szóval, lehet, hogy vannak az online társkereséssel gondok, de nem látok alternatívát. Mivel a "haveri kör" elég karcsú, így én sem...

    Vakrandin nem voltam, ismerős igen ,na az is megér egy misét. Háááát, bátor tett volt tőle, én nem hiszem, hogy bevállalnék egy vakrandit...ez a vakrandi dolog számomra majdnem olyan, mint ha bekötnék a szemem és belöknének a Tesco-ba, hogy vásároljak be... aztán vagy sikerül vagy nem... Megéltem már én is pár kapcsolatot, a bizonytalanra nem adok... Meg amúgy is, a közös szimpátia alapja, hogy látom azt, hogy kivel fogok randizni, mert ezek a vakrandis dolgok elsűlhetnek fordítva is, hogy nem az lesz a partner, akire számítottál...(gondolok itt olyanra, hogy a pxxxxm.hu-n több srác is fent van a keresés nők közötti találati listában, női névvel...azért egy vakrandin ez egy hetero embernek, hogy is mondjam, kellemetlenül sülhet el...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz donbig #854 üzenetére

    Nincs hülyeség abban amit mondasz, de, mijt írtam, az ember kíváncsi természetű...általában, és az volt kapcsolatról érdeklődés egy olyan sarkalatos pont, persze, ha őszinte akar lenni, aztán van, hogy kamuzik... azt olvastam több oldalon is korábban, hogy ez egy nagyon jó őszinteség teszt lehet, ha megfelelő időben teszik fel valamelyik randin, ugyan ha lláthatóan őszinte a másik a fél,akkor erről a dologról is tud őszintén beszélni... De ezt is embere válogatja... Ez a szivecskézés is olyan, hogybtök jó hogy van, de lényegében semmit sem ér, mert lehetnek olyan is, akik csak szórakozásból szivecskéznek... ilyenekebe belefutottam én is, szivecskézett engem, én is őt, nagy levegő, írtam neki aztán semmi válasz... ilyenkor gyors vélemény magamban,"ez se gondolja komolyan",finoman fogalmazva... mindenképp nehéz, azt el kell fogadni... amit leírtál esetet, GYMS - Erdély... hát igen, a távkapcsolat nagyon nagyon sokba került régen is, most is, nálam szóba se jöhet eleve, mivel a munkám a városba köt és azért nem kapok milliós fizetés és végtelen időt minden második nap, hogy átutazzam az egész országot.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz sum-blink #857 üzenetére

    hát..ha már elő kell fizetni, régen rossz szerintem... ez hasonló majdnem ahhoz mint a játékoknál...pay2win...fizess, hogy nyerj...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz sum-blink #883 üzenetére

    Azok a "pénzért segítenek" dolog szerintem nettó kamu és lehúzás... Nem akarlak megsérteni(csak személyes véleményem), aki kamu profilt használ az meg is érdemli a "permanent ban"-t, ha előfizető, akkor is... úgymond az etikus társkeresés egyik szabálya az, hogy valós profilt használjanak. Mivel te nem valós profilt használtál, így a kitiltás érthető, főleg, ha még kaptál mellés sok-sok jelentgetést kamu profil miatt. Ilyen esetben az, hogy hány éve vagy "aktív" tag, lényegtelen, mivel nem mentesít a szabálysértés alól.

    Másrészről egy online fiókot használó oldalon, ha az email címed tiltották a szerveren, akkor azon lényegében semmilyen app vagy bármiféle mókolás nem segít.

    Bocsesz, remélem azért nincs harag :U

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák