Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz donbig #854 üzenetére

    Nincs hülyeség abban amit mondasz, de, mijt írtam, az ember kíváncsi természetű...általában, és az volt kapcsolatról érdeklődés egy olyan sarkalatos pont, persze, ha őszinte akar lenni, aztán van, hogy kamuzik... azt olvastam több oldalon is korábban, hogy ez egy nagyon jó őszinteség teszt lehet, ha megfelelő időben teszik fel valamelyik randin, ugyan ha lláthatóan őszinte a másik a fél,akkor erről a dologról is tud őszintén beszélni... De ezt is embere válogatja... Ez a szivecskézés is olyan, hogybtök jó hogy van, de lényegében semmit sem ér, mert lehetnek olyan is, akik csak szórakozásból szivecskéznek... ilyenekebe belefutottam én is, szivecskézett engem, én is őt, nagy levegő, írtam neki aztán semmi válasz... ilyenkor gyors vélemény magamban,"ez se gondolja komolyan",finoman fogalmazva... mindenképp nehéz, azt el kell fogadni... amit leírtál esetet, GYMS - Erdély... hát igen, a távkapcsolat nagyon nagyon sokba került régen is, most is, nálam szóba se jöhet eleve, mivel a munkám a városba köt és azért nem kapok milliós fizetés és végtelen időt minden második nap, hogy átutazzam az egész országot.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák