Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #847 üzenetére

    Erre én is kíváncsi lennék :U

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • donbig

    tag

    válasz csabyka666 #847 üzenetére

    Én a Randivonalra regisztráltam, erről van tapasztalatom. Akkor talán még volt olyan lehetőség, hogy „körbenézz” regisztráció nélkül – ilyen volt pl. a párom.hu is – de akár regelhetsz is valami ideiglenes e-maillel, így látni fogod legalább azt, hogy mennyi korban hozzád illő nő van, aztán törlöd – hiszen pont erről beszélünk, hogy az ilyen accountok is csak a regisztrált tagok számát növelik, de teljesen feleslegesen. Akkor itt voltak a legtöbben, szimpatikus volt az oldal.
    Máshol, pl. páratlan.hu, stb, nagyon kevés regisztrált volt akkor. A Badoo-ról egy fiatalabb kollégámat kérdeztem akkor, azt mondta, aki ott van, dugni akar. Lehet, hogy sok minden megváltozott azóta ezeknél az oldalaknál is.
    Én sajnos már akkor sem nagyon nézegethettem a harmincas korosztályt, így nem tudom megmondani, milyen arányt képviseltek a 30-35 éves nők. Aztán négy évvel később mégis egy akkor még harnincassal jöttem össze, Ő a mostani párom. De az tény, hogy kevés lehetőség van az ismerkedésre, ez egy olyan platform, ahol akár rövid idő alatt sok emberrel lehet találkozni, megadva az esélyt..
    Az, hogy ki akar családot, ki karrierista nehéz megállapítani. Ezért lenne fontos, hogy az adatlapra – ahol ilyen jellegű céljainkat, terveinket is leírhatjuk - valós dolgokat írjunk. Előbb-utóbb minden kiderül, kár egymás idejét feleslegesen rabolni.
    Ehhez egy true story: kecskeméti nő - nevezzük Irmának - bejelölt szívecskével. Fotó nem volt, de amikor kértem küldött, Leveleztünk, lassan érlelődött a randi - bár közben kiderült, hogy igazából Vilmának hívják. Azért lassan, mert én GYMS megyében lakom, szóval nem ugrottam csak úgy el. Aztán egyszer csak írja, hogy ő igazából valahol Erdélyben él. Na ez így már sok volt. Megírtam, hogy én meg igazából nem 186cm vagyok és 90kg, hanem 150/180 és iszlám.
    Ilyen sajnos van, de idővel az ember már jobban tud szűrni, és bátran rá kell kérdezni, ha valami nem tiszta, senki ne szórakozzon és rabolja másnak az idejét.
    A fizetőssé tétel sztem, valamennyire megszűri az embereket, aki előfizet, az azért jó eséllyel komolyan gondolja a társkeresést. Pár éve rengeteget foglakozott a sajtó azzal hogy húznak le társkereső oldalak embereket a megújuló előfizetéssel. Itt soha nem volt gondom, egyszerűen ki kell kapcsolni a megújuló előfizetést.

    [ Szerkesztve ]

    "Ember, most jövök ki a templomból!"

Új hozzászólás Aktív témák