Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz 04ahgy #10016 üzenetére

    Hogy érted? Mindkét 12V-ra ugyanannyi Ampert ír a matricán, ami együtt 432W lenne amennyit meg messze nem tud a táp, szóval a gyakorlatban ez nálam egy 12V-os ágként értelmezhető, mert a védelem sem különbözteti meg őket. Sima csomóponti törvény aztán csók. Gondolom ha ráforrasztanék a kábelkorbácsra még egy molexet nem mondanád, hogy 3 ága van, de tökmindegy egyébként, legyen kettő. Nem vitázom.

    Nálam ha egy tekercs nem ég össze zárlatra felőlem melegedhet. Kvázi végtelen üzemidő hidegen is meg melegen is.

    A kockát úgy képzeltem, hogy a kis kommancs összeteszi a DC-DC konverter kapcsolást, ahogy esik úgy puffan filléres vackokból, lesz a végén ahogy puffan mondjuk 12-14V környékén valahol és a végére bevágnak egy stabot aztán csók. Meg még ki is öntik szurokkal dögöljek meg jeligére, aztán megveszem, megy két hónapot és kereszt. Egyébként ilyet dobott a gugli amikor rákerestem, azért írtam kockát. Szóval kell még dió a végére? Van otthon azt hiszem rosssz mérfuri táp is, abból nem lehet bontani? Emiatt alkatrészboltba menni... persze a konverter miatt úgy sem úszom meg, hááát nem tudom, lehet hagyom a fenébe. Kikapcsol hát kikapcsol. Lusta vagyok. :DDD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák