Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    nos van előre lépés a garanciális ügyemben: apám vette át a terméket 29-én, ám szerintük az 15-én már megérkezett a boltba. muhaha nekem érdekes módon nem szóltak, sőt én aznap (15-én) beszéltem a fószerral azt mondta h még a láthatáron sincs. szóval apám vette át helyettem, és nem vette észre h a garanciális papíron az átadás 15-ére van datálva. a hócipőm tele van velük fel fogom őket jelenteni, mert hazudtak, és mert 4-én vettem a tápot 29-én kaptam egy rendeset.(tudom szerintetek én vagyok az agresszí vásárló, de egyszer nem hívtak fel vagy küldtek e-mailt; azt h a tápért mehetünk csak a panaszlevelemre küldött válaszból tudtuk meg)
    szóval ez a cég csak addig korrekt amíg kifizeted a terméket, onnantól kezdve megy a sumákság. ja, és aki volt már a boltjukban az láthatta már h érdekes módon a garanciális ügyekkel foglalkozó úrnál mindig szép számmal állnak...

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Új hozzászólás Aktív témák