Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    hali!
    nekem csak egy 13000-es blue storm II-es 400w-os tápom "volt"
    szóval február 4-én személyesen vettem át a terméket, 5-én már vittem is vissza (nem működött, és ezt többször le is ellenőriztem). közölték h általában egy hét alatt cserélik. ez nem sikerült. többször voltam bennt náluk, illetve ma 2. hó. 15-én felhívtam őket, adták a garis kereskedőt. közöltem vele, hogy számos feladatot nem tudtam ellátni a táp nem létéből, továbbá, hogy nem mondtak olyat miszerint erre a termékre ennyit kell várni; végül pedig a 8 munkanapon belüli elállás lehetőségéről sem informáltak. közöltem vele, hogy miután nekem szükségem van egy termékre, így élnék a jog adta lehetősséggel (ami immár 3 hónap határidőt jelent számomra a mulasztásuk miatt), és elállnék a cserétől, adját vissza pénzem, és még ma veszek máshol egy tápot. a válasz: ez a törvény rám nem vonatkozik, mert a honlapon valahol említeik a 8 napon belüli elállás lehetőségét. mondtam nagyszerű, akkor adok pár tippet, lévén kulturáltan akarom rendezni az ügyet: szóval akkor adjanak egy ideiglenes 3 ezer forintos tápot vagy sürgessék meg az ügyet vagy adják meg a lehetőséget h másik tápot vegyek tőlük. a válasz: nem áll módjukban. mondanom sem kell a pöchendisége és az arcátlan pénzre megyek-átváglak stílusa miatt nem tudtam végig nyugodt hangnemben beszélgetni, bár nem káromkodtam (kivéve:adjanak egy szar tápot).
    ja, és az első alkalommal mikor a palihoz bementem rögtön törvényeket kezdett nekem sorolni, hogy őneki bizony nincs ilyen, meg olyan kötelezettsége.
    érdekes h neki csak joga van lenyúlni a pénzt, utána meg lehetősége csinálni a fejemre

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    igazából a tehetetlenség zavar. továbbá, hogy annyi empátia van bennük, mint egy tál babban. rajtam nem segít h mondjuk a 20. napon hozzámvágnak egy tápot (mely szintén lehet h rossz - akkor tényleg mi a helyzet?), mert ennyi erővel már inkább a hülye azért nem vagyokban vettem volna, ami hirhedten a legrosszabb, de talán nem lett volna ennyi macera.

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    nos van előre lépés a garanciális ügyemben: apám vette át a terméket 29-én, ám szerintük az 15-én már megérkezett a boltba. muhaha nekem érdekes módon nem szóltak, sőt én aznap (15-én) beszéltem a fószerral azt mondta h még a láthatáron sincs. szóval apám vette át helyettem, és nem vette észre h a garanciális papíron az átadás 15-ére van datálva. a hócipőm tele van velük fel fogom őket jelenteni, mert hazudtak, és mert 4-én vettem a tápot 29-én kaptam egy rendeset.(tudom szerintetek én vagyok az agresszí vásárló, de egyszer nem hívtak fel vagy küldtek e-mailt; azt h a tápért mehetünk csak a panaszlevelemre küldött válaszból tudtuk meg)
    szóval ez a cég csak addig korrekt amíg kifizeted a terméket, onnantól kezdve megy a sumákság. ja, és aki volt már a boltjukban az láthatta már h érdekes módon a garanciális ügyekkel foglalkozó úrnál mindig szép számmal állnak...

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    válasz HUN]Repa #228 üzenetére

    öcsi amikor legutóbb ott voltam akkor is épp egy cuccot vittek vissza
    megértem h ott dolgozol, és véded a mundér becsületét

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    ma felvettét velem a kapcsolatot az ipontól
    kifejezték sajnálatukat a garanciális problémák miatt, és megpróbálnak megoldást találni
    ez is valami

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    3 "szakértő" nézte meg a gépem, majd közölték ne cseréljek tápot, mert csak a pénzem dobom ki
    aznap este majdnem kigyulladt a gépem...

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Új hozzászólás Aktív témák