Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    A topikot azért nyitom meg, mert ugy érzem figyelmet érdemel a téma és kiváncsi vagyok, hogy a ph!-n miképp vélekedtek az ügyről. Én 17 éves diák vagyok, de egyszer sem jutott eszembe ráemelni a kezem a tanáromra. Mélységesen felháborít, hogy van pár olyan neveletlen idióta külyök aki rá merészel ütni a tanárára, mikor az a semmi pénzért kiteszi a lelkét. Emellet a másik felháborító dolog számomra, hogy miután a szülők nem nevelik meg a kölykeiket, akkor még nekik áll feljebb!

    Miért van az, hogy a ló egyik oldaláról a másikra kell folyton esni? Mikor a tanárok kezében volt a verés engedélye/lehetősége, akkor ők durvultak. A semmiért verték el a gyerekeket, most pedig, hogy már nem alkalmazhatnak fizikai fenyítést, a gyerekek kezdik ugyan ezt.
    Azért gondoljuk át, hogy kinek van szüksége kire! A tanár kereshet magának más pályát (amit legtöbb esetben meg is tesz), viszont a hülye kölyöknek esélye sincs megtanulni az anyagot segítség nélkül, márpedig segítséget nem fog kapni, mivel a családja minden bizonnyal annyira segghülye mint ő, ha már ilyennek tudták kinevelni.

    Elnézést, hogy kicsit indulatosra sikerült az első hsz.. :F Kérek minden hozzászólót, hogy nagyobb higgadsággal reagáljon és ne izzítson flame-et. :R

Új hozzászólás Aktív témák