Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz Dr.NX #4023 üzenetére

    Ha szar jatekkal jatszom, igenis sajnalom a ra "koltott" idot, ezert is probalok eloszurokent egy minel magasabb bgg ertekelest nezni, utana design + mechanika (ami most epp a coop, minden mennyisegben), + utana az aprosagok. "Ha félmillió-milliós nagyságrendű hobbiról lenne szó, azt mondanám, hogy oké." - akkor mondhatjuk, hogy ez nalam oke, még ha fel is szoroztad volna parral ezeket a számokat. Lehet ez a baj, nem atlagos tarsasjatek user vagyok, tobb mint eleg kivalo es még jatszatlan jatek van a polcomon, a hatam kozepere se hianyzik egy kozepes random jatek. Mellesleg most is jatszunk, epp Oltréé-t valtjuk Pandemic On the Brink kiegre :). Es tegnap is, es tegnap elott is tarsasoztunk, es holnap is fogunk :).

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • Azie

    őstag

    válasz Dr.NX #4023 üzenetére

    Bocs, nem akarok tapasztalatot szerezni egy szar játékon keresztül, főleg nem fizetni érte. Csak hogy földhözragadtabb példát mondjak, nem akarok szar kaját enni és utána gyomorrontással lenni még egész nap, ha a reviewkat megnézve jó eséllyel kiderül, hogy ez fog történni, akkor inkább még melózok vagy ritkábban eszek lazacot, de amikor eszek, akkor jó szájízzel állok fel mellőle.

    On topic: mi számít normális játéknak? Nem tudom, nálam a játékok, amiket kibontottam, max 3 játék van bennük, mert érdekelnek az újak. Szerencsére a többségükkel szívesen leülnék újra, ha nem lenne itt is picit nagyobb nagyságrend a 10-20 ezres összegnél, de ez talán azért van, mert alaposan utánanézek annak, mit veszek, vagy az impulzusvásárlásos dolgok sosem kerülnek sorra az előbbi ok miatt. :) Nekem az a normális, ahol a komponens-játékszabály összhangban van az árral. 1. Ne rohadjon szét a játék 2 játék után, 2. ne nekem kelljen kitalálnom tök általános szabályt, vagy az idő 90%ában a szabályt bújni, 3. ne legyen az az érzésem, hogy full RNG - persze van akinek meg ez nem jön be.

    Honnan tudom be fog-e jönni? Hát azért ebben a korban már nem baj, ha rendelkezel ekkora önismerettel.

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák