Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Jégkokó #33 üzenetére

    Nagyon jól tudom mennyire gyors a szélessáv.

    De azt is tudom, hogy a környékünkön a miénk az egyedüli falu, ahol elérhető a szélessáv.(vedd a jászságot , van mondjuk 25 település, ebből kb. 5ben van szélessáv.)
    A megérés megint megérne egy misét:ott ahol 60 ezer forint az átlagfizu, iszonyat nehéz kiköhögni a 10ezres adslt.(Ezért is van nekünk 5 ezres tvnetworkunk, izé most már pr-telekom))
    Amennyibena chellónál tévedtem mea culpa. De nemsokára pesten hdsnetem lesz, és ott is csak letöltésre értik a forgalmi korlátot.(a nénike ezt mondta, mikor a szerződést kötöttem.) Így jobbára tényleg úgy tűnik, hoyg a chello a kivétel...

    Ezt pedig te mondtad:''Na szerinted mi a külömbség a gprs és az internet között,bizony elég sok mivel azt a gprs nek nevezett izét nem nevezném internetnek''
    Tud meg a gprs mobil eszközökre kifejlesztett adatátviteli technológia, amely többek közt lehetőséget teremt internetezésre.
    De tudod mit, adok kezedbe gprs-es symbianos telót, próbálj már meg netezni rajta.Mert szerinted nem lehet.(de közben én meg vígan fogok a vonatról chetelni a haverokkal, vagy a párommal...Na oda kössél adslt:))

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák