Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jerome86

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most t-home analóg kábeltv szolgáltatásom van, de szeretnék venni egy jó kis full hd-s led tévét. Amihez persze valami normális szolgáltatás is kell. Az analóg adás az szemcsés meg széthúzott egy ilyen tv-n ezért HD adást szeretnék rendelni. Persze amelyik csatorna nem HD adásban jön abból digitálisat. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy akinek full hd tévéje van és vagy műholdas vagy kábeles digitális szolgáltatása van a t-hometól, az írja meg nekem, hogy a nem HD, hanem a csak digitális adást nem huzza szét a tv? Nem szemcsés? Mert a media marktban néztem a tv-ket és ott bár nem tudom milyen adás ment de eléggé lehangoló volt látni hogy többszázezer forintos tévén ilyen rossz az adás minősége.
    Azt ajánlották a t-homenál hogy HD beltéri egységet kérjek, amin van hdmi csatlakozó és avval kössem össze majd a tévét. Meg egyik ismerősöm mondta hogy valami mpeg 4es dolog is kell, mert azzal szebb lesz a kép.
    Még egy kérdésem lenne, hogy a műholdas adás nem szebb mint a kábeles? Annál nincs kevesebb esélye annak, hogy az adás képe leromlik?

    Köszi előre is a választ

Új hozzászólás Aktív témák