Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Padló K.O #3978 üzenetére

    t home tripla csomag, egyedi (8 mbit internet, iptv, iptelefon). Most a változatosság kedvéért tv nincs, de amúgy allezusammen mindhárom szolgáltatással teli van a tököm. Nemsokára behozza a digi hozzánk ugyanezt, olcsóbb, gyorsabb internet, tv, nem fogok 12 ezret fizetni azért amit 6500 ért is megkapok, valószínűleg problémamentesebben.
    3 hónapja megy a szolgáltatás, mind a három hónapban legalább kétszer az ügyfélszolgálaton kellett kilincselnem, hogy gáz van. A telefont már bejelentettem hibára, "megjavították". Azóta időnként ugyanugy nem érhető el a telefonszolgáltatás. A net továbbra is szakadozik, bár ritkábban mint máskor, de messze nem tökéletes. Ezt is említettem párszor mint mellékes - nem életbevágó, de zavaró hibát - amire a legfrappánsabb válasz az volt, hogy jóhogy szakadozik a zinternet hacsak 54 mbites wifi vevővel használom, vegyek egy 108ast....ezen napokig röhögtem.
    A tv eddig emgfelelően működött, soha nem volt vele gond, de Magenta testvérünk mesterhármasra játszott, hát összejött neki. És akkor a telepítési-szereléskori gondokat nem is említem, 3 kiszállás kellett a szerelő részéről, és fél tucat telefonálás, hogy ugyanmár azt kapd amit kértél.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák