Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma piszok korán ébredtem fel. Már hajnali 2 óta fent kukorékolok és nem tudtam visszaaludni.
    Tegnap beléceztük azt a részt ahol le volt fóliázva. Ez kitette a tető nagy részét de maradt mára is bőven. Még állványoznunk, lambériáznunk és minimálisan bádogoznunk is kell. Ma mindenképpen be kellene fejeznem a lécezést mert holnapra esőt jósolnak és még szombat előtt be kellene zsaluznom valami koszorúféleséget. Mondjuk ha esik az eső akkor nehéz úgy lesz. Majd alakul...
    Szerelmem megrendelt minden karácsonyi ajit és mind meg is érkezik a héten. Amióta összeköltöztünk talán ez lesz az első olyan karácsony amikor igazán meg tudja venni azokat a dolgokat a gyerekeknek amit szeretnének. És mi is kapunk valamit a Jézuskától. Én hála istennek új mobilt kapok. Ez a CAT?! :W Egy fos! Kapok Nokia 800 strapamobilt ami végre jó lesz. (remélem) Szerelmem kenyérsütőt kap ami régi vágya. Adri gardróbszekrényt a gyerekek pedig egy rakat játékot. Már nagyon várjuk szerelmemmel az ajándékbontást.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák