Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap beszabtam pár egész szarufapárt és nekiálltam az élszarufákat is berakni. [kép] Mivel minden mértani alapelvet megpróbálok maximálisan betartani ezért nem nagyon kell fent vacakolnom a helyszínen a vágásokkal hanem lent előre ki tudom szabni az illesztéseket és a fakötéseket. [kép] Így néz ki az élszarufa felső találkozási pontja. [kép] És így amikor helyére teszem a párját. Többet kell számolni és gondolkodni de kevesebb erő fogy el mintha ott a helyszínen vacakolnék vele. Így hogy többnyire egyedül dolgozok olyan trükköket kell kitalálnom ami lehetővé teszi hogy el tudjak végezni egy egy munkafolyamatot. Egy egyszerű mérőszalag végének odatartása adott pontra is komoly kihívást jelentett. Már van rá 2 kis fűrészem amivel adott helyen meg tudom annyira metszeni hogy beszoruljon a szalag vége. Egyik fent van a másik lent. Ma csonkaszarufákat kell szabnom mert nagyon úgy fest hogy kevés lesz az 5 méteres fám amit mihamarabb pótolni kell. Ennyit arról hogy valaki más kiszámolta az anyagot. :(
    Tegnap Adrit elvitte az apja ezért holnap nekem kell érte menni. Szuper...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák