Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Idegőrlően lassan mennek ezek a napok el. Lefoglalom magamat azzal hogy Szerelmemékkel járok tópartra, de nekem nem ez az életben a feladatom. Miközben fogyatkozik a spórolt pénzünk sorba jönnek az apró ám de bosszantó mínuszok. A fúrógép amit vettem pár fúrás után valami elpukkant benne. Ma szétszedem de nem sok esélyt látok rá hogy meg tudom javítani. Ez benne van a pakliban de ilyenkor történik velem meg. Ha jön a szar akkor ömlik rendesen. Nem akarok nagyon panaszkodni de a sors kicsit már besegíthetne nekünk. :F
    Édesem megpróbál nyugodt maradni és a kis cicaborsónk apróbb előrelépéseinek örülni de én megőrülök itthon. Már szépen mondja hogy apa, de az anyát nem használja. Egy egy szótag van még amit mond de nagyon szerény a szókincse.
    Ma ismét tópart Eszter nénivel. Tegnap sikerült a papírt elintézni a ped.szakszolgálatnál. Fél év alatt jutottunk el ide (talán egy e-mailnak köszönhetően amit édesem írt nekik) Ezek a malmok lassan őrölnek.
    Felvettük az ügyintézés után szerelmem új szemüvegét is. Most legalább élesen lát. Ringatón karácsonyfa díszt készítettünk, de a rossz gyerekek ismét széttrollkodták a foglalkozást. Boldi retteg tőlük. :(
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák