Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Totál hullák vagyunk édessel! Fél 3 óta fent vagyok mert cunci felébresztett minket. 3 után már átjött hozzánk aludni és pont óracsörgés előtt aludtam el. Most totál kóma vagyok, de kis hisztizsák az egész ágyat magának tudva békésen durmol. :DDD ;]
    Édes nemsokára megy dolgozni. Ma 6-ra megy mert délután farsang az oviban.
    Tegnap elég mozgalmas napom volt. Először is elvittük oviba cunót és édes hazafelé ment dolgozni. Én itthon ettem és nekiláttam rendet rakni édes polcain. Tudtam hogy eljön ez az idő is de megfelelő nyugalomba kellett kerülnöm hogy neki tudjak a feladatnak állni. A hajam kihullott! Ilyet még nőtől nem láttam. A ruhák 98%-a kifordítva, behányva a polcokra. Na nem ezért szerettem bele! :Y :W Most rendet raktam és átválogattam azokat a rucikat amik a pocakja miatt már nem megy rá. Kíváncsian várom meddig tart ez a rend. :DDD
    A rendrakás után kiszereltem táltiból az aksit és felhoztam. Vissza kértem a töltőt volt kollégámtól mert végül másnap mégis elkérte miután segítettem neki elindítani az autóját. Amikor vissza adta beszélgetésbe elegyedtünk. Másfél év után először. Úgy látszik megtört a jég. Egész jól eldumáltunk. Mondta hogy 2 hét múlva kezd egy nagyobb munkát amibe besegíthetnék én is nekik. Mondtam hogy ezt rohadtul át kell gondolnom. Majd alakul. Nem szeretek senkivel haragot tartani, bármi is történt...
    Apám gépét kezdem összelapátolni. A procira egy amd hűtést barkácsoltam rá. Ideiglenesen jó lesz rá amíg eldöntöm mi lesz . ;] :P
    Ma nagy nap lesz! Farsang az oviban amire cunci nagyon készül. Ha jól tudom tündér lesz. (lehet inkább boszinak kellene lennie :DDD ) Ó már fent van a kis drágám. :P
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák