Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma vagyunk 70 hónaposak! :DD Az első olyan fordulónk amikor tudjuk már biztosra hogy egyel többen ünnepeljük. Nagyon boldog vagyok! Imádom A csajokat!
    Tegnap majdnem teljesen elkészültem a tetővel. 6 db. kúpcserép hiányzik és a csatornát kell végigraknom mert csak a sarkokra tettük be a szegleteket hogy a kúpot ne kelljen bolygatni. Hamar végeztem is. Készítettem pár képet amit még nem tettem fel a gépre. Majd ma szakítok rá időt. Táltinál beigazolódott a gyanúm. Rossz hőfokon nyit a termosztát. Ennyit az olcsó utángyártott cuccokról. :W Annyi szerencsém még van hogy azért nem folyamatosan van nyitva és többé kevésbé bemelegszik a víz és ezáltal van normális fűtésem de nem áll be középre szépen a mutató hanem a "NORM" felirat alatt megáll. Egy fél lépéssel közelebb kerültem a végleges megoldáshoz. Májusban műszakis lesz a lelkem és lehet nem tudom majd áttoloncolni, akkor pedig minden fillér amit ráköltöttem kárba vész. De azért bízok benne hogy még 2 évig hű fegyverhordozóm lesz. :B
    Az éjszakám teljesen nyugodtan elsuhant. Egyszer sem ébredtem fel ami nagyon nagy szó! Még mielőtt ide ültem elmosogattam közben édes kamillateát főzött. A torkom be van gyulladva teljesen és valahogy ki kell kúrálnom magamat. Természetesen a herpesz is azonnal rámtámadt ezért még megcsókolni se csókolhatom meg a szerelmemet ezen a szép napon! :W :W :W
    Ma nincs ovi sem és senki nem dolgozik ezért igazi hétvégi napunk lesz. Pár társas biztosan lecsúszik és gondolom szomszédok is lesz. :DDD
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák