Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cibus

    aktív tag

    válasz cibus #13105 üzenetére

    Sziasztok. Van egy kérdésem, gondom.
    Akartam venni egy itt ajánlott eaton 850i-t usbset.
    De mondtátok, h kicsi lesz, vegyem az 1100i usbset. Oké.
    Megvettem az 1100at, haver a 850et.
    Ma megjött, havernál bedugom, full semmi hangja. Na de jó. Most haza érek, feldugom ezt is tölteni, erre az 1100asnak akkora hangja van, h besz*rás... Megy itt hátul a kis ventilátora, de mint a barom, nem értem, h miért kell neki ilyen hűtés, vagy ha kell neki már ekkora hűtés, akkor miért egy ilyen kis ventilátort raknak rá, h pörög vagy 3000et. Komolyan hangosabb az UPS, mint egy 5 évvel ezelőtti amd gép 40 fokos szobában gyári hűtővel.
    Nézem a papírját.
    Noise level 850nel less than 40db, ennél less than 45db.
    3 programmal megmérem.
    2 méterről 38-42db
    Fél méterről 46-51db
    Fölé rakom nem hozzá érve, 54-58db
    Mögé rakom kb 30centire, 78-82db.

    Mi ez már? Emellett tévét nem lehet nézni, nem hogy aludni.
    38 ezerért.
    Jaaah, és tegyük hozzá, h ennyibe nem fért bele a csomagba se egy áram kábel, se egy usb...

    Hangról vélemény?

    Most jöttem át a másik szobába. Oké, h csak behajtva van az ajtó, de rendesen tisztán hallom hogy megy. Még ennyi hang is mellettem durva lenne, nem h a másik szobában.

    [ Szerkesztve ]

  • cibus

    aktív tag

    válasz cibus #13105 üzenetére

    Üdvöz lehellet!!
    Most dugtam össze végül az 1100i-t.
    És már itt is egy vihar. Kérdésem az lenne, h ha vihar van, ha nagyon ide érnek a villámok, akkor az UPS-t ki kell huzni? Vagy a hatuljabol ami rá dugva?, H bele ne csapjon a villám?
    Mert azért mikor nagyon itt van a vihar, akkor azért ilyen számítógépet, routert, tvt ki szoktam húzni. Ti hogyan csináljátok? Vagy hogy kell? Köszi

    Mindjárt össze dugom usb-vel. Fel fogja ismerni, vagy le kell szedni hozzá valami telepítőt? Mit hogy állítsak? H pl soha ne sipoljon. És ha kevés esetleg az áram és nem vagyok itthon, akkor kapcsolja le a gépet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák