Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    IOS és Android, ugye? ;]

    UE5...elkezdtem dolgozni egy saját projekten vele, igen játék lesz és nagyon az elején járok a motor kiismerésében, de csak megerősített abban, hogy ezt kihozni abból olyan, mint amikor az amcsik kihoznak a 6 literes V8-asból 220 lóerőt.
    Első kérdés: HOGYAN??? Azután MIÉRT??? :(((

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

  • cyberkind

    félisten

    válasz Chapel #1 üzenetére

    Nem tudom miért szidják sokan, én a demo alapján vettem meg, és most már tolom. Ami pedig a legjobb, hogy ismét egy masszív meglepetést kaptam egy ismételten nem AAA és nem bejáratott csapattól, via LIes of P, ismét csak azt tudom mondani, hogy ami a nagyoknak nem megy, csak a maszatolás és az egekbe tolt hype és reklám, az itt megint összejött, a játék nemcsak, mint Robocop játék jó, hanem, mint játék is. Ha a Starfield 8 pont, ez meg 7, akkor nem ebben van a hiba ismételten, számomra masterpiece, hamisítatlan Robocop hangulat és gameplay.

    Ugyanaz a csapat, mint a Terminator játéknál, és az is jó lett, de nem grafikailag, itt már ez sincsen, nyilván, nem egy AAA, de látszik, hogy odatették magukat vizuálisan is, ja, és bug se nagyon van, igazából csak a felgyorsult szemmozgás jött elő és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz cyberkind #2 üzenetére

    Egyetértek, szerintem is jó. A demóhoz képest mintha még optimalizáltak is volna rajta. Teljesen jól néz ki - nyilván nem maxolták ki az UE5-öt, de azért a helyszínek szépek és részletesek. Főleg nappal az igazi. Mondjuk azért kell alá a vas.
    És a sztori is tök rendben van, vannak benne elágazások, úgyhogy újrajátszani remélhetőleg megéri. A hangulat remek, bár az egy kicsit idegesített, amikor össze-vissza villódzott a szemem előtt a kép már percek óta a nagyobb visszaemlékezéseknél. A filmből ismerősek a helyszínek, pl. a gyártelepen is járunk. Az arcok is a filmből vannak mintázva és hát ugye Peter Weller adja Murphy hangját. Egyedül a döglött város nem tetszik, a bamba lézengő emberekkel és elég kicsi térképpel, de a célnak éppenséggel megfelel, amúgy se egy rohanó világbajnok Robo és ugye folyton gyalogolunk. Ennél többet a filmben sem láttunk Detroitból, de annak ellenére, hogy halljuk a város zajait, nulla forgalom van, max. néha a magasvasutat lehet látni.
    Nekem a harccal nincs bajom, jó kis oldschool megyek és lövök mindenre, ami mozog. Az ellenség nem okos, de néha elég sokan jönnek. Nekem ez pont elég, én utálom a mai agyonbonyolított kamerarángatós fps-eket. Ez azokhoz képest szögegyszerű, de számomra mégis élvezetes.

    [ Szerkesztve ]

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák