Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz krups8 #10969 üzenetére

    Én sem szoktam naggyal guggolni, 35 körül kezdem, de a 45-s sorozatnál már jön a; na jól van most hagytam abba.... című szöveg :) Szétb@szt@m a térdeim meg a bal bokám a közel 7 év intenzív bmx-l, ezen már a jó isten sem segít.

    Ygg: a guggolásról sokat olvasgattam már, sok helyen láttam, hogy ha jól van csinálva, akkor akár egy olyan problémájú ember is meg tudná csinálni mint én, mindenféle szenvedés nélkül.Ez már lassan másfél éve nem sikerül, ezért sem erőltetem már, rég ki is vettem az edzéstervből, de néha még ha jön egy kis fellángolás, csak sajnos már fejben megutáltam a gyakorlatot emiatt, és nehezemre is esik :)

    Az alkati kérdéssel egyetértek, de azért aki kicsit komolyabban veszi a testedzés valamilyen formáját, annak egyértelműen könnyebben mennek az eféle gyakorlatok.Persze ott vannak a szöcske testűek, na azok is simán megcsinálják, csak ők a pehelysúlyuk miatt.Nekem nagy célom nincs a súlyzózgatással, legyen valami kinézetem aztán kész.Na meg azt is meguntam már évekkel ezelőtt, hogy beálltam a sablonos 67-68kg-ra, amit sikerült már 81 fölé is feltornázni.Nálam ez például elég drasztikus előrelépés.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák