Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rita7107

    aktív tag

    Hova tűnnek a futárszolgálatos/postás csomagok. :)
    Tegnap jött egy futár a cégemhez. Ott hagyott egy csomagot. Mivel nem rögtön néztem át hogy mit hozott, csak a papír alapján vettem át. Azon meg az volt megjelölve, hogy 1 paletta. Kb. 1 óra múlva jött sorra az ominózus csomag. Kiderült, hogy egy számunkra ismeretlen cég küldött valamit egy számunkra ismeretlen cégnek. Próbáltam hívni a futárcéget, de nem tudtak mondani semmit. Ma jött ugyan az a futárcég, ugyan azzal a szállító személlyel. Kérdezem tőle, hogy tegnap nem hiányzott egy csomag valakinek? Mondja nekem hogy ő nem hagyott el csomagot, mindent rendesen kiszállított. "Kicsit" meglepő volt a válasza, de felvilágosítottam hogy ott van az a paletta, kezdjen már vele valamit, mert nekünk nincs rá szükségünk. Erre felhívja a diszpécserét, majd kb. 10 perces beszélgetés után kiderült hogy jéééé valóban hiányzik.... Azért furcsa, hogy egy csomag nem hiányzik senkinek. Na ilyenkor sok minden megfordul a fejemben. Mi lenne, ha nem vagyok becsületes, és odahoz valamit és lenyúlom... kb. 600ezer forint értékű volt a csomag, és nem eladhatatlan... :W

Új hozzászólás Aktív témák